X

Yazar: 22 Nisan 2019

Karşıyaka Dijital Katalog

Teknolojinin gelişim ve sürekli göstermiş olduğu değişik gösterilerin gelmiş olduğu noktada işletmelerin de bundan pozitif değerler çıkarması son derece normal bir gelişme olarak algılanabilir. Nitekim farklı bir dünyanın penceresine perde aralayan bu teknolojik gelişmelerin tabi ki belirli şekilde yansıtılmasının da varlığından bu noktada bahsetmek gerekiyor.

Öyle ki artık pek çok firmanın veya markanın kendi tanıtımın yapabilmek veya internet ortamında bir kurumsal kimliğini temsil edebilmek amacı ile belirli girişim ve yatırımları da olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor. Hal böyle olunca tabi ki bazı yatırım araçlarının daha fazla ön planda olduğu ve firmalara belirli olanaklar tanıdığını da detaylandırılması elzem olan konu başlıklarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu kavramlar arasında yer alan ve doğru tema ve tasarım ile birleştirildiği zaman çok etkili sonuçlara kapı aralayacak olan dijital kataloglar da göstermiş oldukları etkileyici performans ile dikkatleri çekmeye devam ediyorlar. Hem arama motorları ile uyumlu şekilde görüntülenebilen hem taşınabilen hem online olarak indirilebilen ve hem de mail olarak binlerce kişiye eş zamanlı olarak gönderilebilen dijital katalogların önemli avantajları da gözler önünde yer alıyor. Bu avantajların başında gelen maliyet ve zaman kavramları da tabi ki firmaların tasarruf etmek istedikleri ve fazla mesai harcamak istemedikleri alanlar olarak görülebilir.

Durum bu şekilde olunca Karşıyaka dijital katalog ekipleri de hem cüzi maliyetler eşliğinde hem de kısa zaman içerisinde yapmış oldukları kataloglar ile beraber firmaların ve markaların tanıtımları konusunda önemli bir rolü üstleniyorlar. Dolayısı ile yaptıracağınız içerik birleşimi ve bunun da müşterilere sunulması aşamasında böylesine profesyonel bir ekipten yardım almanız ve bunu da mantıklı bir yaratıcılık ile ortaya koymanız da fayda getirecek özelliklerden biri olacaktır. Nitekim dijital katalogların görüntülenme, taşınma ve indirilme sırasında zaman zaman sorun çıkardığı görülüyor olsa da işini bilen uzman kadrolara bu işi teslim etmeniz verim almanızı da kolaylaştıracak etmenlerin başında gelecektir. Haliyle bunun geri dönüşlerini de daha sağlıklı biçimde alabiliyorsunuz.