X

Yazar: 24 Nisan 2019

Torbalı Dijital Katalog

Firmaların, markaların ve işletmelerin kurumsal kimlik adı altında yapmış olduğu girişimler ve yatırımlar herkesin malumu olan bir konu olarak dikkat çekiyor. Nitekim kurumsal kimlik kavramının biraz daha altını doldurmak ve doğru araç ve aygıtlar eşliğinde bunu desteklemek de aslında yapılması elzem olan değerlerden bazılarını bizlere sunuyor olacaktır. Öyle ki kartvizit, logo, ajanda, web siteleri, mobil uygulamalar gibi herkesin farkında olduğu ve göz önünde olan kavramlar olduğu gibi bir de yan eklentilerin çok daha ön plana çıkarılması gerektiğini de bu noktada detaylandırmak önem arz ediyor.

Özellikle dijital katalogların gelmiş olduğu noktada faydalarını bir kenara bırakırsak birçok avantaja ev sahipliği yaptığını da söylemek gerekiyor. Hemen hemen her firmanın kendi sektörü içerisinde öncü konuma geçebilmek adına ortaya koymuş olduğu kurumsal kimliğin teknolojik veriler ile desteklenmesi ve potansiyel müşterileri etki altına almak amacını gütmesi de tabi ki değer verilmesi gereken noktaların başında geliyor. Artık teknolojinin geldiği noktada sunduğu nimetlerden sorunsuz bir şekilde yararlanmak adına elbette profesyonel ekiplerden yararlanmak ve onların yaratıcılıklarını benimsemek de kıymetli içeriklerin oluşmasına imkân tanıyacaktır. Zira Torbalı dijital katalog adını vermiş olduğumuz bir firma sayesinde oldukça net bir görsel ve yazılı içerik ile beraber son derece etkin bir tanıtım yapmanız da mümkün kılınmış durumda.

Hemen her noktası ile beraber ortaya çıkan ve müşterilerin eş zamanlı olarak erişerek indirme imkanı sunan katalogların zaman ve maliyet konusunda da önemli tasarruflara ev sahipliği yaptığını da bu aşamada vurgulamak yanlış bir değerlendirme olmayacaktır. Nitekim artık firmaların maliyet konusunda daha az para harcamak istemesi de tabi ki dijital katalogların verim vermesini kolaylaştıran elementler arasında yerini almış durumda. Bu denli geniş bir avantajlar silsilesi içerisinde olmayı başaran dijital katalogların kurumsal kimliğin temsili anlamında da internet ortamında yayılmak tabi ki kaile alınması gereken noktalardan biri olarak lanse edilebilir. Bunu sağlayan en önemli araçlardan biri olarak görülen dijital katalogların PDF olarak indirilmesi veya mail olarak gönderilmesi de mümkündür.