X
Dijital Katalog
Dijital Katalog

AWT Ajans Dijital Katalog

İnternetin günümüzde her yaştan insan tarafından aktif şekilde kullanılması sonucunda birçok marka da artık katalog yaptırmak istediğinde bile interaktif yöntemleri kullanmayı tercih ediyorlar. İnsanlar tabletlerinden, bilgisayarlarından ya da telefonlarından hazırlanan dijital kataloglara ulaşarak merak ettikleri marka hakkında bilgi sahibi olup markaya ait yeni haberlerden ya da ürünlerden haberdar olmaya devam ediyorlar.

Hazırladığımız Dijital Katalogların Özellikleri Nelerdir?

  • Firmamızı tercih etmeniz halinde sizlerin markalarına özel olarak hazırlayacağımız dijital katalogların birçok özelliği de sunulmaktadır. İlk olarak markanızı tanıtan kaliteli bu kataloglar PDF olarak indirilebilmektedir. PDF formatında indirildiğinden dolayı bilgisayarların haricinde mobil cihazlarda da kolay şekilde kullanılabilmektedir. Bu yüzden de kullanıcılarınız herhangi bir sıkıntı yaşayamayacaktır.
  • PDF olarak indirilen dijital katalogları kullanıcılar ya da siz yazıcıdan çıktı almak istediğinizde hangi sayfanın çıktısının elinizde olmasını istiyorsanız o sayfayı kolay şekilde yazdırabilme imkanına sahipsiniz.
  • Firmamız aracılığı ile hazırlanan dijital katalogu sosyal hesaplarınızda hem siz, hem de müşterileriniz paylaşabilecek.
  • Ayrıca otomatik şekilde slayt halinde dönebilen dijital kataloglarınızda %100 oranında büyütme ya da küçültme işlemleri yapabileceğiniz gibi istenilen bölümü bulmanızı sağlayan metin arama bölümleri de bulunacaktır.

Tüm bu özellikler ve daha fazlası sayesinde hazırlanan dijital katalogunuz aracılığı ile zamandan, masraftan tasarruf edebileceğiniz gibi kataloglarınızı CD’ye de yükleyebilme imkanını elde edeceksiniz. Daha kısa sürede daha fazla kişiye ulaşabileceksiniz.