X
Mobil Uygulama
Mobil Uygulama

İzmir Web Tasarım Mobil Uygulama

Bilgisayarların ve internet bağlantısının ilk popülerliğini kazandığı zamanlarda insanlar masaüstü bilgisayar almak ve internette surf yapmak için adeta birbirleri ile yarışmaktaydılar. Ancak günümüzde masaüstü bilgisayarlar sadece kamu dairelerinde tercih ediliyor. İnsanlar diz üstü bilgisayarlara sahip olarak her an ve her yerde internete erişmek istiyorlar. Tabi çağımızda diz üstü bilgisayarların da yavaş yavaş modası geçmektedir. Bu bilgisayarların yerini tıpkı bir bilgisayar gibi çalışma özelliğine sahip akıllı telefonlar almıştır. Bu yüzden de bir web site sahibi sitesinin mobil uygulamasını yaptırarak her zaman sitesine girilmesini istemektedir.

Mobil Uygulama Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

  • Günümüzde artık yaş farkı gözetmeksizin insanların elinde en az bir tane akıllı telefon vardır. Bu akıllı telefonlar aracılığı ile App Store ya da Google Play Store üzerinden uygulamalar indiren kullanıcılar her istediklerine tek bir dokunuş sayesinde ulaşma imkanına sahip olmaya başladılar.
  • Bunu bilen web site sahipleri de sitelerine ait mobil uygulama yaptırmak için adeta kollarını sıvadılar. Firmamızla iletişime geçerek mobil uygulama yaptırmak istediğini dile getiren web site sahipleri böylece insanların daha kolay ve her zaman ulaşabileceği noktada bulunmaya başladılar.
  • Özellikle firmamız tarafından yapılan mobil uygulamalarla kullanıcılara çok fazla depolama alanı harcatmadan, kolay, kullanışlı ve pratik seçenekler sunulmaktadır.
  • Ayrıca web site sahipleri mobil uygulamalarına eklediğimiz reklamlar ile kullanıcılar onların uygulamasının içindeyken bile siteleri aracılığıyla daha fazla gelir elde etmeye başladılar.