X
Marka Tescili
Marka Tescili

AWT Ajans Marka Tescili

Tescil ve tescillenmek kavramları sadece internet sektöründe değil; günümüzde birçok alanda kullanılabilen kavramlardır. Kelime anlamı ile tescil ya da tescil etmek; bir ürünün, bir markanın size ait olduğunu ispat ederek patentine sahip olarak o ürünün ya da markanın başkaları tarafından kullanılmasına engel olmak anlamına gelmektedir. Yapılan tescil çalışmaları sonucunda artık o marka sizin adınıza imzalanır ve başkası hiçbir şekilde alıp kullanamaz.

Firmamız ile Marka Tescili Yolunda Başarılı Sonuçlar Elde Edin

  • Firmamız birçok alanda ve dalda olduğu gibi marka tescili konusunda da sizlere yardım etmektedir. Yaptığımız tescil çalışmaları sayesinde artık markanız size ait oluyor ve böylece sizden izin almadan hiçbir şekilde piyasaya aynı marka ile çıkamıyor.
  • Firmamıza tescil yaptırmak için öncelikle bazı detaylara sahip olmanız gerekmektedir. Markanız için bir logo belirlemeniz gerekiyor ve tabi ki kullanılan yazılar için karakterinizi de seçmeniz önem arz ediyor. Sonrasında bize bir vekaletname çıkarmanız lazım. Böylece sizin adınıza markanızı tescil edebileceğiz. Tescil konusunda anlaştığımız ücreti yatırdıktan sonra bankadan alacağınız dekontu bize göndermeniz lazım. Son olarak da eğer aklınızda bir soru işareti kaldıysa bunu marka tescil departmanımızda çalışan personelimizle iletişime geçmeniz halinde yok edebilirsiniz.

Firmamız her ne kadar marka tescili adı altında hizmetlerini verse de sadece marka tescili ile kalmamaktadır. Bunun yanı sıra patent ve tasarım tescili hizmetlerimiz de vardır.