X
Domain Hosting Hizmeti
Domain Hosting Hizmeti

AWT Ajans Domain Hosting Hizmeti

İnternette adınızı duyurmak ve markanızın sesini büyük kitlelere duyurmak adına yapabileceğiniz adımların başında domain satın almak ve daha sonra da satın aldığınız domaini bir hosting bünyesinde barındırarak sitenizle birlikte faaliyete geçmeniz gerekmektedir. Domain ve hosting alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır ve bu noktalara uymanız halinde hiçbir şekilde yarı yolda kalmazsınız.

Domain Hosting Hizmeti Almak için Doğru Firmayı Tercih Edin

  • Domain bir sitenin ya da internette yayınlamak istediğiniz bir projenin adıdır. Nasıl ki; sizi temsil eden adınızsa sitenizi de temsil edecek olan domainidir. Bu yüzden domain seçmeden önce iyi düşünmeniz ve gerekiyorsa projeniz için iyi bir domain önerisi almanız gerekmektedir. Firmamızdan uygun fiyatlarla domain satın alabileceğiniz gibi domain seçme konusunda sizlere danışmanlık ve rehberlik edebilecek personelimiz de bulunmaktadır.
  • Domain seçimini yapıp firmamız üzerinden uygun ekonomik seçeneklerle satın aldıktan sonra ikinci adım olan hosting tercihine geçmeniz gerekmektedir. Adınız nasıl ki sizin vücudunuzla hayat buluyorsa sitenizin de vücudu hostingdir. Aldığınız domainin internette tanınması için hosting şarttır. Sitenizin özelliklerine, kullanıcı sayısına, içeriğine göre bir hosting seçimi yapmanız önem arz etmektedir.
  • Hosting seçimi esnasında mutlaka sizi yarı yolda bırakmayacak ve hizmet sektöründe uzun yıllardan beri var olan bir firmayla çalışmanız gerekmektedir. Bu özelliklerin tamamı bizim firmamızda vardır, çünkü; firmamız yıllardan beri Türkiye çapında hizmet vermektedir.